בוקר טוב

שעות הבוקר המוקדמות, אור שמש בהיר חודר דרך החלונות לדירה. היום שבת ואין צורך למהר לשום מקום. אפשר לבזבז קצת זמן במיטה למרות שכבר לא בא לך לישון. גם אי כבר לא ישנה, הרגל לקום מוקדם כל יום. אני שוכבת על הבטן ומחבקת את הכרית. אתה ישן לידי, כל כך חם ונעים בלב ביחד איתך.

נראה לי שהתעוררת. אני מרגישה איך היד שלך נשכבה על הגב שלי. אני מתה על עיסוי ארוטי על הבוקר. אתה מלטף את הגב שלי, את הצוואר, מלטף עם האצבע מאחורי האוזן. אני מחייכת, כי המגע שלך מאוד נעים. אתה קם ומתיישב על הרגליים שלי. הליטופים שלך מתחילים להיות יותר חזקים. אתה מתחיל לעסות את גב, צובט את הגב, זה עוד יותר נעים. אני מרגישה צמרמורת, אבל הידיים שלך לא עוצרות לשניה. אתה מתכופף ומנשק את הגב שלי עם נשיקות קלות. אתה מתחיל מהצוואר ואז יורד יותר למטה על עמוד השדרה שלי. במקביל אתה לא מפסיק לעסות את הגב שלי עם הידיים. השפתיים שלך יורדות עוד יותר למטה ואני מרגישה אותם על גב תחתון.

אז אתה שוב פעם מתרומם למעלה, מנשק את הצוואר מהצד. אתה מלקק את האוזן שלי, מה ששוב פעם גורם לי לצמרמורת. זה כל כך נעיר להרגיש את הידיים שלך גולשות על גב. את נושך את הכתף שלי, שוב פעם מנשק את הגב. מעביר למטה עם הלשון ואז מתחיל להוריד את התחתונים שלי. אני יודעת שהם כבר רטובים. אני מרגישה את זה עם הירכיים שלי בזמן שאתה מוריד אותם. אתה מלטף את הטוסיק שלי, מוחץ אותו וממשיך לנשק את הגב.

אז אתה יורד יותר למטה, מנשק את הטוסיק. אני פותח את הרגליים ומרגישה את הלשון שלך באמצע ואז על השפתיים. אתה מלקק אותי בעדינות וחושניות. אני כל כך אוהבת את ההרגשה הזאת. אז אתה מתרומם ואני מרגישה את הזין הקשה שלך בין הרגליים שלי. אני אוהבות אותו מאוד. אתה מעביר עם הראש על השפתיים שלי. אתה שוב פעם מתכופף אל האוזן ונושך אותו. אני מרגישה את הנשימה החמה שלך, הצמרמורת לא מפסיקה וכל כך חם למטה. הכוס שלי לוהט, השפתיים שלי נפתחו ומזמינים אותך בפנים. אבל אתה ממשיך לשחק איתי. אני כבר לא יכולה יותר, מרימה את הטוסיק למלא.

ואז דחיפה! אתה בפנים. אתה עוצר לשניה ואני מרגישה איך הכוס שלי עוטף את הזין. אני מרגישה את פעימות בפנים. אתה יוצא באיטיות ואז שוב פעם דחיפה. אני לא מצליחה להחזיק את הגניחה בפנים. אז אתה מתחיל לזיין אותי בתנועות חוזרות, לפעמים מהירות וקצרות ולפעמים בארוכות וחזקות. אתה מחזיק אותי על הטוסיק, מוחץ אותו חזק, מזיין אותי ככה כמה דקות. הגניחות שלי הופכות לחזקות מאוד, דמעות מגיעות אל העיניים, זה תמיד קורה בזמן תענוג כל כך חזק.

הזין המדהים שלך מגיעה לכל הנקודות הרגישות שלי ואז אני מרגישה גל של אושר מוחלט עובר דרך כל הגוף שלי. אני רוצה לבכות ולבקש ממך לא לעצור. רק על תעצור. אני מרימה את הטוסיק עוד יותר גבוהה והיד שלך מחליקה בין הרגליים ומוצאת את הדגדגן שלי. אתה מלטף אותו וממשיך לזיין אותי. אני כבר צורחת בכל הכוח מהנאה. אתה מרים אותי על הברכיים, עכשיו הזין שלך מגיעה עוד יותר עמוק. אז אתה מגביר את הקצב ואני מתחילה לנשוך את הכרית כדי לא להאיר את השכנים.

אז אני מרגישה גל של רגשות שסוחף אותי לאנשהו לעולם אחר. אני מרגישה זרם של נוזל חם על הרגליים שלי. הכל פועם בפנים. אורגזמה נגמרת ואני מרגישה איך הידיים והרגליים שלי רועדות. אני מאושרת, אבל אתה עדיין לסיימת. אתה לא עוזב אותי וממשיך לזייןץ אני מרגישה עם הגב את הנשימה החמה שלך. אני שומעת את הגניחות שלך. צעקה ואתה עוצר. הזין שלך פועם בתוכי ואני מרגישה נוזל חם ממלא אותי. שנינו נופלים על המיטה, עייפים ומאושרים. סקס זאת דרך טובה להתחיל את הבוקר בשבת.