זונה מגמרת

יצאנו מהרכב מול הבית, הסתכלתי עליו עם במבט ארוך, ידעתי שאני אשמה. הוא צחק – "למה את כל כך כבדה?". דירה דיסקרטית שכבר הפכה לכל כך מוכרת. הוא זרק את הארנק על השידה. – "סוף סוף אנחנו בבית. את יודעת מה לעשות"

אמרתי "כן" והלכתי לאמבטיה. הורדתי את השמלה ואת התחתונים,מה שנשאר זה רק גרביונים וחזייה. הסתכלתי על עצמי במראה, רזה, טוסיק סקסי ושדיים לא גדולים. שיער שטני מתולתל וארוך. בנוסף רעיתי חרמנות בעיניים וקצת יותר עמוק אפשר לראות גם את הפחד. הוא חיכה לי בכורסה עם כוס קפה. תנוחה של מנהל העולם, מבט תואם. אני רק בת 26, הגיל שלו כפול משלי. עוד מאט כבר שלוש שנים שאני ממלאה את כל הפנטזיות שלו.

"טוב מאוד, עכשיו על הברכיים, ידיים מאחורי הראש ותסגרי את העיניים"

הוא מלביש על העניים כיסוי עיניים, על הצוואר הוא מלביש קולר. מוריד את החזייה, מוחץ את השדיים ומסובב את פטמות. אז אני מרגישה את אזיקים שנסגרים על הידיים שלי. אני מרגישה שהחור שלי כבר רטוב.

"תפתחי את הרגליים, שידיים לרצפה" – אני עושה את מה שהוא מבקש. הוא מעביר עם היד על גב שלי בעדינות, אז הוא עובר גם על הכוס.

"את כבר רוטב שרמוטה? יפה מאוד"

אז במקום היד אני מרגישה משהו אחר עובר על הגבר שלי, אחרי מכה ראשונה אני מבינה מה זה – שוט עור. כמה מכות קלות מענגות ואני מתחילה לגנוח. הוא מכניס אצבעה לתוך החור, אני זזה לאחורה. הוא מיד מוציא את האצבע ונותן לי ללקק אותו מהמיצים שלי. אז השוט נכנס לתוך הפה שלי.

"אני הולך להשתמש בזה עוד מאט, אבל העצמה של המכות תלוי בך. אם תפילי את השוט זה יהיה הרבה יותר חזק. אז הכל נעצר לכמה דקות, אני שומעת רק את הצעדים שלו. ואז אני מרגישה שריפה על התחת שלי….שוט ארוך!

"אחד, סך הכל יהיה 20"

אני סופרת, דמעות נופלות לי מהעיניים והמיצים נוזלים מהכוס. אחרי 10 מכות הוא מעביר על הטוסיק עם היד. נגמר? הוא סולח אותי? אבל הכל מתחיל מחדש. הוא נותן לי אישור לצרוח, אבל אני פוחדת להפיל את השוט מהפה. אני מרגישה שאני לא יצליח לשרוד עוד מכה אחד, זה כואב, אבל אני מחורמנת עד הסוף וכבר רוצה להרגיש את הזין שלו בפנים. כדי שהוא יזיין אותי בכל התנוחות שהוא רוצה.

"20" – סוף סוף זה נגמר.
"מה צריך להגיד?"
"תודה אדוני"
"קומי ותתקרבי למיטה"

אני לא רואה כלום דרך הכיסוי, הוא מוביל אותי.

"תשימי את הידיים על המיטה, תחת יותר גבוהה"

שוב פעם מעביר עם היד על הגב, יורד אל התחת. אז תופס אותי חזק, מחוץ עם היד את הישבן האדום שלי.

"את שרמוטה שלי ושייכת לי"

אז הוא סוף סוף מכניס לי. כל הרגשות שלי מרוכזות שם, במקום שהזין שלו חודר לתוך הגוף שלי. אז הוא עושה תנועה מאוד חדה, נכנס עד הסוף ועוצר לדקה. אני מנסה ללחוץ אותו עם שרירים של הכוס, מנסה לנועה במקומו, אבל הוא מחזיק אותי חזק ומנסה למשוך את העינוי הזה.

"על המיטה, על הגב, מהר"

הוא עוזב לדקה ואז אני שומעת משפת שגם מפחיד אותי וגם מחרמן אותי.

"עכשיו תהיה שעווה"

הטיפה הראשונה נופלת על השדיים, אז על הבטן. אני צועקת ומנסה לברוח עם הגוף.

"כן, שורף, אני יודע, תצעקי! מה חשבת? עכשיו תפתחי את הרגליים"

התגובה המידית שלי זה לסגור את הרגליים חזק, אני מרגישה את הנוזלים שלי על הירכיים.

"מה אמרתי? תפתחי את הרגליים!" – אני לא יכולה – "אני יקח שוט ארוך ואני יחזור על העונש שלי. מהר, תפתי את הרגליים"

אני מקשיבה ועושה את מה שהוא דורש. השעווה נופלת על הבטן ושניה אחרי זה אני מרגישה אותו על השפתיים שלי. טיפה הבאה נופלת ישר על הדגדגן שלי. העולם מסביב מתפוצץ….הוא מרים את הרגליים שלי,בעדינות, זורק אתם על הכתפיים שלו ומכניס את הזין שלו. אני מתחילה להרגיש גל של חום מבפנים.

"מה שרמוטה,נהנית? נהנית כאשר מנצלים אותך כמו נערת ליווי זולה? אוהבת להרגיש מושפלת?"
"כן, אדוני, תזיין אותי, אני שייכת רק לך ואני יעשה כל מה שאתה רוצה"
"אני רוצה לראות אותך גומרת, רוצה לראות איך זונה גומרת, קדימה"

עוד, עוד….כן כן. אני כבר צורחת חזק ואז הגוף שלי מתחיל לרעוד באורגזמה חזקה מאוד, הוא עושה עוד כמה תנועות ומוציא את הזין, זרע נשפך על הבטן שלי. הוא נופל ומנשק אותי בשפתיים. אנחנו שוכבים ככה מספר דקות, אני מלטפת את השעיר שלו.