לסביות לפעם אחד

-"טוב אני חייב ללכת, אתן תישארו"

ככה הן נשארו לב, מקום שקט עם מוסיקה יפה שלא מפריע ואווירה אינטימית של חוף הים ויין. הם ישבו שם כמה שעות הוא בשתי הבנות, אז הוא עזב והם נשארו ביחד. הן לא ידעו למה הוא עזב וזה היה מוזר כי הבנות לא הכירו אחת את השנייה לפני. הן גרו בערים שונות, יש להן תחביבים שונים והדבר היחד שהיה משטוף בינן זה הוא והוא עזב.

אבל הן התחברו מהר מאוד, זה היה ניראה שהן לא שמו לב שהוא עזב. השיחה זרמה, המבטים בין היו מלאים בעניין, היה אפשר להרגיש את החשמל באוויר. הן דיברו כהר על הכל ואז המילים יצאו מה פה:

"את בחורה יפה, בטוח יש לך מלא גברים"

"על מה את מדברת?" – מעיין צחקה – "יש לי כל כך הרבה עבודה שאין לי זמן לחשוב על זה אפילו. מזל שמצאתי זמן לקחת חופשה קצרה עם חברה"

"היה לכם משהו?"

"ממש לא" – מעיין התלבטה לרגע -"היינו בברצלונה, ערב אחד היכרנו שני גברים ספרדיים. הם היו ממש חמים…"

אבל גברים חמים לא עניינו את אורלי בערב הזה

"חשבת פעם על לעשות סקס בנות?" – היא שאלה ישירות.

רב הסיכוים בכל מצב אחר השאלה הזאת הייתה מכניסה את מעיין לשוק, אבל האווירה האינטימית של חוף ים ויין עשו את שלו.

"אני חושבת שכל בחורה לפחות פעם אחד בחיים חשבה על מפגש אינטימי עם בחורה אחרת. והיום כבר אי אפשר להפתיע אף אחד עם בנות שהתנשקו, נכון?"

היא כבר הרגישה שהרגל של חברה החדשה שלה נוגעת עם הרגל בירכיים שלה והיא אהבה את זה. היא הסתכלה לתוך העיניים של אורלי ועצרה את המבט שלה שם לכמה שניות.

"את יודעת, מחר אני עוזבת" – אמרה אורלי -"רב הסיכוים לא ניפגש יותר. אבל היום אני נמשכת אליך מאוד. אני חושבת שאם לא נעשה את זה נצטער כל החיים, למרות שבחיים לא עשיתי דבר כזה"

היא נגעה ביד שלה, היא לא הגיבה.

מעיין הרגישה איך הפה שלה מתייבש, היא לקחה לגימה מהכוס ואמרה

"אז בוא נעשה את זה"

הנסיעה במונית הרגישה קצת מוזר, אבל די מהר הן כבר היו בדירה הדיסקרטית. בדרך הן קנו עוד בקבוק יין. הם מזגו קצת ושתו.

"מקום נחמד"

"רוצה לרקוד?"

המוסיקה הייתה ממש טובה, אבל הראשים של הבנות היו מלאות במחשבות אחרות.

"מה אני עושה?" – הספיקה לחשוב אורלי לפני שהרגישה יד של חברה חדשה שלה הטוסיק. זה שבר את הקיר האחרון. הידיים שלהן טיילו על הגוף אחת של השנייה ואש בער בעיניהן. השפתיים שלהן התקרבו יותר ויותר עד שלא נפגשו סוף סוף.

הן התנשקו בתשוקה מטורף, הן הרגישו את החרמנות ואת האש שנדלק בין הרגליים. אורלי משכה את החגורה של מעיין והיא נפלה על הרצפה. הידיים שלה גלשו למלה ביחד עם השמלה. מעיין הייתה לבושה בלבני נשים סקסיים בצבע של השמלה. מעיין לא בזבזה את הזמן והתחילה להוריד את הבגדים של החברה. די מהר שתיהן נשארו רק בהלבשה תחתונה ועברו למיטה ענקית.

"חמודה, את מדהימה" – מעיין לחשה לאוזן של אורלי בזמן שהיא פתחה את החזייה. היא התחילה לנשק את כל הגוף שלה. כל נשיקה ירדה יותר ויותר למטה. היא העבירה עם היד על השדיים של חברה והתנפלה עם השניים על הפטמות. זה המשיך כמה דקות ואז מעיין המשיכה יותר למטה. הידיים שלה הגיעו לתחתונים שלה, אורלי הרימה את הטוסיק שלה וכבר אחרי שנייה שום דבר לא הפריעה למעיין לראות את הכוס של אורלי.

אז מעיין לקחה את הידיים שלה לאחור וגם החזייה שלה נפלה למטה. היא שוב פעם נישקה את החברה שלה והתחילה לרדת למטה. בדרך הפטמות העומדות שלה היו מדגדגות את הגוף של החברה שלה. היא נישקה את הבטן שלה ואז ירדה ישירות לכוס של החברה. אורלי פתחה את הרגליים שלה כמה שיותר רכב והוציאה גניחה של הנאה. מעיין ניסה למצוץ את הכל המיצים של החברה שלה וליקקה בכל המקומות שהרגיש הכי נעים לחברה שלה. זה היה מדהים, היא אכלה כוס של בחורה לא הכירה לפני כמה שעות.

לא היה ברור כמה זמן זה נמשך, אבל אורלי הרגישה שהאש בתוך הבטן מתחזק כל שניה ואז היא התפוצצה כל כך חזק שכל העולם סביבה פשוט נעלם. זה הרגיש כל כך טוב שהיא רצתה לעוף, היא רצתה להחזיר טובה למעיין.

"איך את מהרגישה מתוקה שלי?" -שאלה מאיין, כמובן שהיא ידעה איך אורלי מרגישה באותו הרגע.

"מצוין….בואי אלי"

הן שוב פעם ננעלו על הנשיקה. אורלי הרגישה את המיצים שלה על השפתיים שלי מעיין.

הם עשו את זה עוד מספר פעמים. התנשקו, ליטפו אחת את השניה, זיינו עם האצבעות. לא נישאר מקום על גופם שלא קיבל טיפול כזה או אחר עלי ידי המאהבות האלה. הם נרדמו מחובקים ביחד.

בבוקר אורלי כבר עמדה לבד בצ'ק אין של שדה תעופה.