מסיבת רווקים

שמי אנדריי, אני בן 25, לאחרונה התחתנתי, אני רוצה לספר לכם איך חגגתי את מסיבת הרווקים שלי. אני אזכור את המסבות רווקים הזאת לכל החיים.

אז ככה, חברים שלי הרגנו לי את המסיבה הזאת. הם מצאו דירה דיסקרטית מדהימה, קנו כיבוד ושתייה. שתינו, חגגנו , אבל באמצע הערב אחד מהחברים שלי החליט שמסיבת רווקים בלי בנות זה לא שווה את זה. הוא לקח את הטלפון והתקשר לסוכנות שירותי ליווי וביקש מהם לשלוח שתיים או שלוש נערות ליווי למסיבה שלנו. היינו חמישה, אבל אני חושב שזה לא הפריעה להן. אני לא רציתי לבגוד, אבל אלכוהול וחברים חרמניים עשו את שלו.

בערך אחרי שעה שמענו דפיקות בדלת, פתחנו את הדלת וראינו שתי נערות ליווי כוסיות מהממות. החבר שהזמין אותם לחש לי לאוזן שאני יכול לא להחזיק את עצמי וכל מה שאני רוצה כבר שולם ושאני יהנה כמה שיותר. בהתחלה הם ביקשו להדליק מוזיקה והתחילו לרקוד סטריפטיז ולהתפשט מולי. הבנות האלה היו מדהימות, צעירות בלונדיניות, הגוף הסקסי שלהן חימם אותי למצב בלתי נסבל של תשוקה. במיוחד התחרמנתי מהכוס המגולח של כל אחד מהן. תמיד הייתה לי חולשה כלפי כוס מגולח וכאן קיבלתי שתיים כאלה ועוד על שתי כוסיות מטורפות.

חשבתי לעצמי שזה הוא היום המזל שלי, כמתי מהכורסה, לקחתי את שתי הבנות ואם מחיאות כפיים של החברים שלי הלכתי איתם לחדר שינה. נעלתי את הדלת והבנות זרקו אותי על המיטה ומיד התחילו להוריד את הבגדים שלי. אז שתי הבנות מצאו את מקומם בין הרגליים שלי והתחילו למצוץ את הזין שלי בתורות. את הנאה שקיבלתי אני לא יכול לתאר במילים. זה היה לא יאומן , אחד ליקקה את הביצים שלי והשניה מצצה את הזין. בחיים לא עברתי חוויה כזאת. אז אחת הבנות התיישבה על הזין שלי והתחילה לרכב עליו. הבנות האלו ידעו מה הן עושות וידעו איך לענג את הגבר.

בזמן שהבחורה הראשונה רכבה עליה, השנייה נשכבה לידי וליקקה את הפטמות שלי ושיחקה עם הכוס שלה. זה שהיא שיחקה עם הכוס שלה רק הגבירו את התחושות שלי. אחרי זה ברגע שהראשונה ירדה מימני , שניה נעמדה על ארבה ואמרה שהיא רוצה שאני יזיין אותה בתחת.

כמובן שלא התנגדתי , אני אוהב סקס אנאלי יותר מסקס רגיל. החברה שלה מהר מאוד הכינה את החור שלה עם אצבעות ולשון והזמינה אותי להכניס את הזין שלי בפנים. לא ריחמתי עליה והכנסתי אותו לכל האורך וישירות. זה היה כל כך נעים לזיין את התחת שלה, לרגיש את הלחץ על הזין שלי של חור כזה צר. הרגשתי שאני הולך לגמור,אבל לא רציתי לעשות את זה לתוך התחת שלה. הוצאתי את הזין, אמרתי להן לשבת מולי והשפרצתי את הזרע שלי על פנים שלהן.