חופשה עם גבר מיוחד

היא הייתה אשה מאוד תחרותית, היא גדלה במשפחה עם שני אחים. בשבילה כל גבר זה קודם כל מתחרה ולא פרטנר לחיים. האופי התחרותי שלה לא אפשר לה לפתור את הבעיה של הזוגיות. אם היא הייתה "מנצחת" את הגבר הוא היה מפסיק למשוך אותה. אם היא הייתה מפסידה ההתנהגות שלה מגיעה לרמות שאף גבר לא היה מחזיק מעמד, כי היא לא ידע להפסיד.

היא ישר שמה עליו לב , מתופח ומסודר, תמיד מגולח ולבוש בצורה מרשימה, בלי דברים מיותרים. הבעיה שהוא לא ראה אותה. הוא היה רוכב על אופניים בפרק ליד הבית מלון, היא החליטה שגם היא תעשה את זה. כאשר היא ראתה אותו הלב שלה כמעט קפץ החוצה, הוא רק אצר לה שלום עם הראש והמשיך אלה בדרכו בלי להוריד מהירות. היא הסתובבה ועקפה אותו, הוא אפילו לא התכוון להתחרות איתה.

למחרת בארוחת בוקר בבית מלון הוא ישב עם איזה שהיא בחורה אחרת. הקנאה שלה כמעט גרמה לה לעבד את הראש. היא רצתה להרוג את שניהם. אותה כמתחרה ואותו על בגידה. איך הוא יכל? הם דיברו וצחקו ואז הבחורה נישקה אותו על הלכי. זה גרם לה להיחנק והיא נאלצה לצאת לשירותים כדי להחזיר לעצמה את האפשרות לנשום. כאשר היא חזרה הם כבר לא היו שם.

בבוקר היא מצא פתק על השולחן "זאת אחותי"

היא התעצבנה על עצמה, האם היא כזאת טיפשה? היא השאירה את הפתק וברחה לחדר שלה לבכות לתוך כרית.

מישהו דפק על הדלת

-"כן"

נכנס מלצר לתוך החדר ,הביא מגש עם ארוחת בוקר עם שתי פתקים. אחד הייתה הישנה ובחדשה היה כתוב "אני מבין אותך"

היא בחיים לא הרגישה את עצמה כל כך מפגרת. האם הפנים שלה אומרים הכל? האם כל כך קל לקרוא אותה? היא הזמינה טיול לכל היום, התיישבה במקום פנוי ובדקה את המייל שלה. היה מכתב מיעד לא מוכר "חבל מאוד"

-"לך לך קיבינימאט" -היא לכשה לעצמה

-"פנוי?"

-"כן"

הוא התיישב לידה

-"ג'ק"

-"יוליה"

-"יפה מאוד"

חיוך מעלף עלה על הפנים שלו. היא הרגישה ממנו חום גברי ונעים. הוא היה גדול וחזק, היא לא רצתה להתחרות איתו, רק להיות לידו. היא רצתה להירדם על הכתף שלו, היא שמה את הראש שלה עליו ונרדמה. היא התערערה בגלל שהראש שלה כבר היה על הרגליים שלו. משהו הפריעה לה, כן הזין שלו די דחף את המכנס למלה. היא פתחה את רוכסן של המכנס שלו לעט לעט ולקחה את הזין שלו ביד. כבר שום דבר לא היה עוצר אותה מלבלוע את האיבר מין היפה שלו.

והיא ידע לעשות את זה, היא אהבה לבלוע ,לעשות את זה מהר ובשקט. אבל הפעם היא רצתה יותר. היא גרמה לו להתיישב בין הכיסאות והתיישבה עליו. זה היה קל בשמלה הקצרה שלה, רק להזיז את התחתונים. היא עשתה תנועות עדינות ואיטיות, היא עשתה הפסקות כדי למשוך קצת יותר. אבל האורגזמה הגיעה ,היא ישר ירדה ממנו ותפסה את הזין שלו עם הפה שלה. כן היא אהבה לבלוע.

המקום שהסיור הביא אותם לא הרשים אותם בכלל, אולי רק כמקום למפגש אינטימי שלהם. הם נתנו לקבוצה להתקדם בילדיהם. עלו עם המדרגות למלה ומצאו מקום עם נוף מדהים על הים. המרפסת הזאת הייתה מגודרת עם מעקה מברזל. היא תפסה עם הידיים את המעקה והרימה את התחת למלה בצורה מאוד מרמזת. הנוף המדהים רק הוסיף להרגשה המהנה של הזין בתוך הכוס שלה. הוא זיין אותה חזק, בכל הכוח, ככה כמו שרק גבר אמיתי יודעה לעשות.

היא הוציאה את הזין שלו וכיוונה אותו לחור השני שלה, גם בזה היא הייתה מנוסה. זה היה נעים ביותר האורגזמה כבר הייתה בדרך. ואז היא קיבלה סטירה חזקה על התחת שלה, היא הוציא צעקה ואז הרגישה איך הוא מוריד את כל הזרע שלו בתוכה.

הגוף שלה התחיל לרעוד….זה היה סקס מדהים

-"אנחנו עיבדנו את הדרך, תכף מגיעים" -היא אמרה למדריך בטלפון.