בחורה בשמלה אדומה


בשנה שעברה חברה שלי התחתנה ,היא הזמינה אותי לחתונה בתור שושבינה. שמחתי בהתחלה ואז הבנתי שאין לי מה ללבוש. אחרי חיפושים רבים מצאתי משהו שהתאים לי. ביום החתונה באתי לבושה השמלה אדומה ארוכה וצמודה,מחשוף עמוק וגב פתוח. מתחת לשמלה לבשתי לבני נשים סקסיים שחורים וגרביונים שחורים. התחלנו את החגיגה כמו כולם, נסיעות בעיר וצילומים במקומות יפים.

אחרי זה הגענו לאולם אירועים, שם בשולחן היכרתי גבר מבוגר ממני. הוא היה חבר טוב של החתן, למרות שהוא היה מבוגר הוא היה ניראה ממש טוב,רואים שהוא שומר על עצמו. ראיתי שהוא שם עלי עין ,דיברנו כל הערב,הוא לחש לי דברים יפים, סיפר לי שהוא איש עסקים מוצלח. כאשר האלכוהול כבר זרם בדם של האורכים בכמות מכובדת ,הוא עבר מפלירטוט למעשים. היד שלו נחתה על הירך שלי מתחת לשולחן וזה ממש לא היה טעות. לא הגבתי לזה, כאלו שום דבר לא קרה. אחרי זה הוא הזמין אותי לרקוד ובזמן הריקוד הוא טפס את את התחת שלי ,אני בטוחה שכולם ראו את זה. יותר מאוחר לקראת סיום הערב הוא ביקש לצאת איתו החוצה. יצאנו למקום שלא היה אף אחד,הוא הצמיד אוי לקיר ואמר:
-"את משגעת אותי , אני רוצה אותך כאן ועכשיו" -לא הספקתי לענות לו ,הידיים שלו כבר היו על השדיים שלי והשפתיים על השפתיים שלי.
עצרתי אותו לפני שהיה מאוחר

-"לא כאן,בוא ניסע למקום אחר"-עניתי לו

הוא לקח אותי לדירה דיסקרטית בהרצליה. בשניה שנכנסו לדירה הוא הצמיד אותי שוב פעם לקיר והתחיל לנשק אותי ולגת דרך השמלה. שוב פעם עצרתי אותי אותו, לקחתי אותי לחדר שינה ודחפתי על המיטה. התיישבתי עליו ,פתחתי את הרוכסן של המכנסיים והוצאתי את הזין שלו. היה לו זין ממש נחמד עם ראש גדול, התחלתי לאונן לו ונישקתי אותו. אחרי זה קמתי והורדתי את השמלה בצורה סקסית ביות שהייתי מסוגלת. במגביל הוא הוריד את הבגדים שלו. התיישבתי בין הרגליים שלו והתחלתי למצוץ. ליקקתי את הראש,עזרתי לעצמי עם ידיים. אחרי כמה דקות הוא עצר אותי , שם אותי בתנוחת דוגי ותפס אותי בשערות והתחיל לזיין. הוא זיין אותי חזק, החזיק בשערות עם יד אחד, עם יד שניה הוא הביא לי סטירות על התחת,הרגשתי את עצמי זונה. אחרי זה הוא סיבב אותי אליו והשפריץ את כל הזרע על פנים שלי, ליקקתי את מה שנשאר מה זין שלו.

אחרי מקלחת ומנוחה קצרה,התיישבתי עליו ורכבתי על כל האורך של הזין שלו, החלפנו עוד הרבה תנוחות בלילה. הלכנו לישון לקראת בוקר. בבוקר הוא זיין אותי עוד פעם וחזרנו לחתונה לחגוג את היום השני.

אני עדיין מאהבת שלו, הוא השכיר לי דירה וסוף סוף עברתי לגור לבד. כמות המתנות שהוא נתן לי מאז היא מטורפת, הוא במאת איש עסקים מוצלח. ואני כמובן תמיד שמחה לפתוח לו את הרגליים כשהוא רוצה.